הדפסת פוסטרים

 
 

הדפסת פוסטרים

 
  • פוסטרים בארוך בלתי מוגבל
  • עד לרוחב של 112 ס"מ
  • אפשרות הדפסה בצבע או בשחור-לבן
  • איכות הדפסה מעולה

צרו עמנו קשר להזמנה!

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז פוסטר בוודאי שווה מיליון. אנו בחברת אבירם ארטא גרף בע"מ מתמחים בהדפסת פוסטרים, כדי שאתם תוכלו לבטא "בגדול" כל מסר שתבחרו – מילולי או גרפי.
 

הדפסת פוסטרים למטרות שיווקיות

 
לפעמים תמונה רגילה בגודל סטנדרטי פשוט לא מספיקה. כשמדובר בוויטרינות או בחלונות ראווה של חנויות, תמונה רגילה לא תיראה למרחקים ולא תלכוד את תשומת לבם של העוברים והשבים. גם באירועי קידום מכירות ויח"צ, תמונה בגודל סטנדרטי לא תצליח להעביר את המסרים השיווקיים החשובים לכם. בדיוק לשם כך אתם זקוקים לשירותי הדפסת פוסטרים.

כשהתמונה, הלוגו או המסר השיווקי שלכם מודפסים על-גבי בריסטול גדול או בד ענק, אף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליהם. כשאת חלון הראווה שלכם מעטר פוסטר גדול, אנשים יהיו חייבים לעצור ולהביט בו. כשבאירוע שלכם מתנוססים פוסטרים עם שם החברה, שם המוצר, הלוגו או הסלוגן שלכם, כל אחד יוכל להבחין בהם בקלות, ואתם תזכו לבולטות ולחשיפה גבוהה יותר.

כדי שאתם תוכלו להשיג את המטרות הללו, אנו בחברת אבירם ארטא גרף נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירותי הדפסת פוסטרים ברמה אחת מעל כולם.
 
 
הדפסות של פוסטרים
 
 
 
הדספת פוסטרים
 
 
 
הדפסה של פוסטרים
 
 
 
 

הדפסת פוסטרים – אומנות גדולה מהחיים

 
הדפסת פוסטרים משרתת לא רק צרכים שיווקיים. אחת המגמות הבולטות בעיצוב הפנים המודרני הוא השימוש בפוסטרים. כיום, את קירותיהם של בתים, דירות ומשרדים רבים מעטרים פוסטרים שונים ומגוונים. כיום ניתן להדפיס כל תמונה לכדי פוסטר במידות שונות. בין שמדובר בתמונה אישית שצילמתם ובין שמדובר בציור / בצילום אומנותי כלשהו, הדפסת פוסטרים תאפשר לכם להעניק לתמונה האהובה עליכם את המקום המרכזי המגיע לה בחלל הבית / המשרד שלכם.
 
 
הדפסת על פוסטרים
 
 
 
הדפסה של פוסטרים
 
 
 
פוסטרים
 
 
 
 

אבירם ארטא גרף – חושבים בגדול בשבילך

 
למען צרכים שיווקיים, צרכים אומנותיים או כל צורך אישי אחר, הדפסת פוסטרים עושים עם חברת אבירם ארטא גרף. אנו מתמחים בהדפסת פוסטרים על מגוון רחב של בדים ובריסטולים, במגוון גדלים ובכל כמות שתרצו. הציוד החדיש שברשותנו וטכניקות ההדפסה הייחודיות שלנו, מאפשרים לנו לבצע הדפסת פוסטרים באיכות הגבוהה ביותר, כדי שתקבלו תמונה חדה ואיכותית. הודות לניסיון הרב שצברנו בתחום הדפוס בכלל ובתחום הדפסת הפוסטרים בפרט, יש ביכולתנו להעניק שירות מקצועי לכל אחד מלקוחותינו: החל משלב הייעוץ והתכנון, דרך שלב העיצוב ועד להדפסת הפוסטר.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירותי הדפסת הפוסטרים של חברת אבירם ארטא גרף. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!